Aşk Dolu Romanlar

15 Ocak 2014 Çarşamba 22:54

kahraman tazeoğlu bukre

Ne zamandır gelmesini beklediğim D&R hediye çekim sonunda geldi ve hemen mağazaya koştum! Ne zamandır aşk kitabı almamıştım ve aldığım tüm romanlar aşk romanı oldu tabii ki :) 

Elif Şafak - Aşk'ı herkesten çok duydum ama okumadım. Güzel bir kitap olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü 390. baskı olmuş dile kolay :)

Böğürtlen Kışı "en iyi kitap" ödülü alan bir yazarın yeni romanıymış, bu beni biraz etkiledi. Ama en çok etkileyen şey üzerindeki yazı oldu. Şöyle yazıyordu: "Kalbinizin derinliklerine işlenen acıyı tek kelimeyle nasıl dile getirirsiniz?" Benim için çok vurucu bir cümle... Ayracı da çok sevimli, püsküllü püsküllü :)

Bukre ise en çok merak ettiğim kitap. Hatta ilk onu mu okusam diye düşünüyorum. Çünkü onun da baskı sayısı çok çok fazla ve tam bir ayrılık romanına benziyor. Yanıma mendil alsam iyi olacak :)

Kitapları bitirdikten sonra kitap incelemelerini bloğumda paylaşmayı düşünüyorum, bir de en yakın zamanda bir hediye çeki daha gelse hiç fena olmaz diyorum :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. Bilmiyorum okumaya basladin mi... Ama bukreyi bende aldim elif safak mi alsam onu mu derken baktim almisim =). Insani dusunduren ve cok anlamli bi kitap. Ilk defa ask romani aldim .... ve cok dogru bi kitap'a denk geldim =)) pisman olmuyacaksin eminim sende

    YanıtlaSil
  2. yorumunu yeni gördüm cnm :) bukreyi çok beğendim, şiir tadında olmuş. elif şafak aşk'a da başladım ama sonunu getiremedim, yazın tekrar okumayı düşünüyorum :) bu tavsiye üzerine daha da hevesliyim. herkes çok beğeniyor onu.

    YanıtlaSil