Dove Onarıcı Terapi ve Loreal Elseve Color-Vive Sıvı Saç Bakım Kremi

7 Ocak 2014 Salı 21:28

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Kullandığımız ürünleri hep övecek değiliz ya, biraz da yerelim :)

Öncelikle Dove Onarıcı Terapi'yi yermek istiyorum. Markette gördüm, aldım. Eğer saçlarımı yapış yapış yapmasaydı, her düzleştirmeden önce kullanabilirdim. Ama dayanılacak gibi değildi. Düzleştirmeden önce saçıma sürdüm. Resmen limon ellemiş gibi yapış oldu ellerim daha sürerken bile :) Saçı koruduğundan da emin değilim zaten, ne de olsa her yıl, hatta her ay yeni yeni ürünler sürüyorlar piyasaya, bu ürünlerin çok azı gerçekten amacına ulaşıyor. Ama aktif koruma mı yapar, aktif yapışkanlık mı verir artık orası beni ilgilendirmez, çünkü yapısı nedeniyle sadece bir kere kullandım, rafta durmaya devam ediyor, fiyatı da 15 TL'ydi. Yazık...

Loreal Elseve Color-Vive Sıvı Saç Bakım Kremi de gene saçımı yaktığım günlerdeki bakım kremi arayışımda aldığım bir kremdi. Ama krem gibi değil pek. Fısfıslı bir ağzı var. Su gibi bir şey püskürtüyor. Üstünde "saçı ağırlaştırmaz" yazıyor. Az da olsa saçımda krem olduğunu hissediyorum ben dokunduğumda. O nedenle bunu da çok önermiyorum. Ama saçı boyadan yıpranmış veya yanmış olanlar "Hiç yoktan iyidir" diye düşünebilir. Ama saçınız sağlıklıysa, kullanmanız iyi olmaz.

Bu iki ürünü de bana "Bakın, bu fırsatı kaçırmayın, 19.90'dan 14.90'a indi. Bakın benim saçımda da var, her gün kullanıyorum" diyerek kakalayan iki satış temsilcisi hemcinsime buradan öpücükler yolluyorum.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum