Elidor 7/24 Şekillendirici Saç Bakım Kremi Turuncu ve Yeşil

7 Ocak 2014 Salı 22:42


Bu yazımda, her hafta en az bir kere kullandığım bu iki şekillendirici bakım kreminden bahsetmek istiyorum. Bunlardan yeşil olanı, dalgalı saçlar için. Ben bunu saçıma maşa yapmadan önce kullanıyorum. Her bir tutama biraz sürüp hemen saçımı maşaya sarıyorum, o ısıyla bakım kremi saçıma sabitleniyor ve saçımın dalgası kalıcı oluyor. Kremi kullanmadan da denemiştim, bir saatte saçlarım dümdüz olmuştu. Ama bu kremle 3 gün bile saçım dalgalı kalıyor.

Turuncu olan krem ise, onarıcı bakım kremi. Eğer saçınız boyadan veya düzleştiriciden yıprandıysa, bunu kullanabilirsiniz. Ben bir zamanlar saçımla çok macera yaşadığım için ve saçım yanık içinde kaldığı için, bunu çok kullanırdım. Şu an ise düzleştirmeden önce kullanıyorum bazen.

Bu kremlerin hiç mi kötü yanı yok? Hayır tabii ki. Ne de olsa krem, hafif olmasını beklememek lazım. Saçı ağırlaştırıyor her krem gibi. Ama siz de benim gibi saçın şekline çok önem verenlerdenseniz, saç şekillendirici kullanmadan önce bu kremlerden kullanarak daha uzun süre kalıcılık elde edebilirsiniz. Ayrıca da bir kutusu bir yıldan fazla gidiyor. Bu da gene iyi yanlarından.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

1 yorum

  1. yeşil olanı kullanmak için saçın dalgalı mı olması gerekiyor?

    YanıtlaSil