İnternetten Nasıl Hediye Kazanılır?

4 Ocak 2014 Cumartesi 01:13

Bir sürü şeye mi sahip olmak istiyorsunuz?
Tüm bunlara para ödemeden mi sahip olmak istiyorsunuz?
İmkansız değil.

İnternette yer alan kampanyalar, çekilişler, ödüllü yarışmalar yalan değil. Evet, ben de öyle zannederdim, ama öyle değilmiş. En azından öyle olmayan çok var.

İki sene önce öğrendim bunu. Bir forum sitesi gördüm internette. Tüm kampanyalar orada toplanmıştı. Yavaş yavaş katılmaya başladım. Kimisi ödüllü, puan toplamalı oyunlardı, kimi sadece form doldurmaktan ibaretti. Yavaş yavaş sonuçlar açıklanmaya başladı ve bir sürü şey kazandım :) En bereketlisi Avon'du. Güzellik Perisi diye bir oyun yapmıştı ve günlerce ödül dağıttı. Bütün kozmetik ürünlerimi oradan kazandım ve bazılarını hala kullanıyorum diyebilirim.

Onun dışında, Loreal Elseve'in saç bakım setini, Bosch'un ekmek kızartma makinesini, Fa'nın kozmetik setini, Palette'nin saç boyalarını ve daha nicelerini kazandım. Üstelik kargo ücreti bile ödemeden! :) Hatta bir aralar mutfaktaki erzak dolabı bile dolmaya başlamıştı...

Mecburi adres değişiklikleri nedeniyle bu 'bedavadan geçinme' işine 2 yıl kadar ara verdikten sonra, şu sıralar tüm hızımla devam etmekteyim. 2 çeyrek milli piyango bileti, 6 sinema bileti, D&R hediye çeki, temizlik kitleri, Nescafe & Coffeemate kazandım geçtiğimiz hafta.

Ben kazandıklarımla mutluyum. İnternetten birşey kazanılacağına inanmayanlara sesleniyorum. Siz de deneyin. Şans elbet yüzünüze güler :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum