Ütüleme Lazer Epilasyon 2. Seans Sonrası İzlenimlerim

21 Nisan 2014 Pazartesi 00:12Sanki daha dün yazmış gibiyim lazer epilasyon üzerine... Üstünden 2,5 ay geçmiş halbuki. Geçen hafta 2. seansıma da girdim ve sizinle izlenimlerimi paylaşmak istedim.

1. seans sonrasında tam da denildiği gibi 10 gün sonra kendiliğinden tüyler dökülmeye başladı. Hoş, zaten elimle tuttuğumda da elimde kalıyordu 2. günden itibaren. Dökülmeler 20 gün kadar sürdü ve sonra diğer tüylerin çıkması oldukça uzun sürdü. Dökülmeyen tüyüm neredeyse yok gibiydi. Ama bir sorun oldu, cildim çok hassas olduğundan vücudumda kaşıntı oluştu. Ama cildiyeye gittim ve bir nemlendirici aldım, sorunum çözüldü.

2. seans sonrasında da 1 hafta geçti ve yavaş yavaş dökülmeler başlıyor. Ben mi cihaza uygunum, yoksa cihaz herkese mi uygun bilemiyorum ama çok etkili olduğu bir gerçek. Çok merak ediyorum ilerleyen zamanlarda ne olacak diye. Bu arada, 1 ve 2. seansın aralıkları 1,5 ay iken, bundan sonrasının daha uzun olacağını söylediler. Çünkü tüyler daha geç çıkacakmış.

Her türlü sorunuzu sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

1 yorum

  1. merhaba, bende çılgın gibi soprano xl cihazını aramaya başladım. Dediğiniz gibi Su Hospital'a gittim ama ücret baya fazla geldi, sizin gittiğiniz yerin adını öğrenebilir miyim acaba?

    YanıtlaSil