Nivea Vücut Losyonu ve Canlandırıcı Temizleme Sütü

8 Mayıs 2014 Perşembe 12:30

Nivea yılbaşı setinin içinde gelen ürünlerden üçü: Nivea Pure & Natural Vücut Losyonu, Nivea Exress Hydration Vücut Losyonu, Nivea Canlandırıcı Temizleme Sütü.

Ürünlerden en büyük boyları bunlar olduğundan, rahatça, bolca, döke saça kullanma lüksüm oldu :) Önce canlandırıcı temizleme sütünden başlamak istiyorum. Bu biraz makyaj temizleyicilere benziyor. Gözlerime sürüp pamukla sildiğimde makyajımı çıkarıyor ve nemli göz kapaklarına sahip olmamı sağlıyor. Cildinizin her yeri için kullanabiliyorsunuz. Ama cilt tipi yağlı olanların kullanmasını önermem. Vıcık vıcık bir görüntü oluşabilir :)

Diğer iki vücut losyonuna gelirsek, birbirlerinden çok bir farkı olduğunu söyleyemem. Yandaki resme arkalarındaki yazıları koydum. Express Hydration vücut losyonu cilde hafif etki yaparken, Pure & Natural vücut losyonu ise biraz daha yoğun bir etki yapıyor. Express Hydration'un ön plana çıkan özelliği hızlı emilmesi, Pure & Natural ise adından da anlaşılacağı gibi doğal içerikli bir vücut losyonu. İkisini de kullanan biri olarak, nemlendirici özelliklerinin hemen hemen aynı olduğunu ve ikisinden de memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ama doğal içerik takıntısı olan biriyseniz tabii ki Pure & Natural'ı tercih edebilirsiniz.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum