Oriflame The One Volume Blast Mascara

15 Mayıs 2014 Perşembe 23:38

Oriflame The One Volume Blast Mascara'yı 2 gündür kullanıyorum ve değerlendirmek için yeterli fikrim oluşunca hemen yazmaya karar verdim. 

Önce dış görünüşünden bahsedeyim, Oriflame The One serisinin meşhur rengi ile kaplanmış. Daha önceki yazımda bahsettiğim gibi kapağını kapatırken "tık" diye ses çıkarması tamamen kapandığını anlamama yardımcı oluyor ve daha uzun süre dayanacağının sinyalini veriyor sanki.


Fırçası plastik, aslında normal fırçaları daha çok severdim ben. Ama bu normal plastik fırçalar gibi değil, çok yumuşak ve zarif. Sanki rimel değil de, başka bir şey sürüyorsunuz :) Fırçasının en güzel yanı rimel topaklarının üzerinde bulunmaması. Hani top top olur ya, o yok işte bunda. Dolayısıyla sürerken de kirpiğinizde topaklar kalmıyor.


Aşağıda tek kat sürülmüş halini görebilirsiniz. Fotoğraf makinem pek net çekmiyor ama, anca bu kadar oldu :) Kirpikleri dolgunlaştırmıyor, bu açıdan biraz eksikliği var. Ama kirpikleri çok uzatıyor ve tarakla tarar gibi tek tek ayırıyor.


Yine en ilginç özelliklerinden biri, kirpikleri sertleştirmiyor. Benim bildiğim rimellerde kirpikler taş gibi olur. Ama bunu sürdükten sonra yumuşacık.

Gerçi iki kat sürme adetim pek yoktur, ama tek katta sanki rimel yokmuş gibi hissediyorsunuz.

Almak isteyenler için fiyatı: 12.90 TL. Bu performansa iyi fiyat diye düşünüyorum.Bir de şunlara göz atsanıza :)

1 yorum