İzmir'de Lazer Epilasyon Maceram Hakkındaki Yeni Yorumlarım

23 Eylül 2014 Salı 22:11


İzmir'de Ütüleme Lazer Epilasyon Araştırması adlı yazım sonrasında yüzlerce mail geldi, hala da gelmeye devam ediyor. 

Gelen maillerde en çok sorulan soru "Hala memnun musunuz? Sonuç alabildiniz mi?" oluyor. Bu sorulara bir karşılık olarak yeni bir yazı yazmam gerektiğini düşündüm.

Geçen ay 4. seansımı tamamladım. Sonuç olarak koltukaltı bölgesi hemen hemen tamamen bitti. Diğer bölgelerde de %80'lik bir azalma var. Ama bu bittiği anlamına gelmiyor, çünkü her an sürpriz yaparak çoğalabilen yapıya sahip tüyler :) İşin kötü yanı, bacaklarımdaki tüyler çok inceldiği için lazerin görememe ihtimali. Bu nedenle bol bol jilet yapmamı önerdiler.

Acı konusunda hala daha acının var olduğunu söylesem yalan olmaz. Ama insan sonuçlarını gördükçe acıyı falan kafasına takmıyor. Özellikle koltukaltı bölgesinde daha 4. seansta ne kadar rahat ettiğimi gördükten sonra.

Gittiğim güzellik merkezi beni hiç yanıltmadı. Hatta bir seansımda yazın sıcaktan dolayı jelin erime problemi yüzünden başarılı sonuç alınamadığı için beni telafi seansına aldılar ücretsiz olarak. Önemsedikleri tek şey işlerini düzgün yapmak ve bir an önce tüylerin bitmesini sağlamak. Diğer merkezler gibi uzatmaya çalışmıyorlar, kandırmıyorlar. 

Yine yine yine tavsiye ediyorum!


Bir de şunlara göz atsanıza :)

1 yorum