Palette İle Saç Rengimi Açtım

29 Eylül 2014 Pazartesi 02:48

Yeni bir yazıyla herkese merhaba. 

Geçenlerde markette saç boyalarına bakarken Palette 10-0 Açık Papatya gözüme çarptı. Üzerinde saç rengini açtığı ve bakım yaptığı yazıyordu.


Daha önce saç rengimi açmıştım ve saçlarım yanmıştı. Bu olay 2,5 sene önce oldu ve hala saçlarımı uzatamadım doğru düzgün. O zamandan beri saçıma boyadan başka şey sürmedim. Ama gene de istediğim renge ulaşamamıştım.

Üzerinde 3-4 tona kadar renk açtığı yazınca, dayanamayıp aldım. Aslında bu büyük riskti, gene saçlarımı kaybedebilirdim.

Eve geldim ve hemen bir tutamına sürüp denedim. Saç rengim 30 dakika içerisinde gerçekten de gözle görülür şekilde açıldı. Yıkadığımda herhangi bir lastikleşme olmadı. Sadece biraz kurumuştu ama kesinlikle yanmamıştı.

Bunun üzerine tüm saçıma uyguladım ve 40 dakika yazmasına rağmen yarım saat beklettim. Sonuçtan çok memnun kaldım. Saçlarım tam istediğim renge geldi, hem de yeşil veya çok turuncu olmadan. Yanma falan da olmadı.

Ama gene de herkesin saç yapısı değişiktir. Bu yazıyı yazmakla kimsenin başını yakmış olmak istemem. Siz saçınızın bir tutamında denemeden tüm saçınıza sürmeyin. Öncesi ve sonrası resimlerini de aşağıya koydum.

Önce:

Sonra:

Hoşçakalın :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum