Ana içeriğe atla

İzmir'de Ütüleme Lazer Epilasyon Maceramda Son Durumlar

Uzuuuun bir aradan sonra herkese merhaba. Blogumu çok özlemişim. Geri döndüm mü henüz bilmiyorum ama mail kontrolü yapınca lazer epilasyonla ilgili bir sürü mail geldiğini gördüm ve son durumla ilgili bir bilgilendirme yazısı yazmaya karar verdim. Mailleri biraz geç cevapladığım için kusura bakmayın.

Bu ay lazere başlayalı tam 13 ay olmuş. 13 ayda toplamda 5 ana seans 2 ara seansa girdim. Ara seanstan kastım dökülme olmayan bölgelerde özel lazer uygulanması.

İlk üç seansım hakkında yazı yazmıştım. 3. seanstan sonra tüylerde dökülmeler devam etti. Ama son seansımda kalan tüylerin çok inceldiğini söylediler ve bunu ancak jilet paklar dediler :) Çünkü makine ince tüyleri görmüyor. Ama zaten jilet yapınca illa ki kalınlaşıyor bir süre sonra.

Toplamda bazı bölgelerde %80 bazı bölgelerde %90'lık azalma var. Ama daha seanslarım bitmedi ve eminim bir kaç seans sonra bu oran %100 olacak :)

Maillerde çok sık sorulan acı konusuna gelince, kendim de bu konuyu zamanında çok merak ettiğim için özellikle değinmek istiyorum, son seanslarda eskisi kadar acı yok. Çünkü tüyler artık birbirinden uzak bölgelerde ve dolayısıyla bir bölgeye lazer uygulanırken çok acımıyor. Sıcak havalarda sürülen jel eridiği için çok acı olabiliyor. O yüzden size tavsiyem sonbahar kış aylarında lazere başlamanız.

Lazer çok büyük rahatlık, özellikle bayanlar için yaz aylarında çok önem kazanıyor. Artık ben marketlerde epilasyon ürünleri gördüğümde dönüp bakmıyorum gülüp geçiyorum :)

Gittiğim yerden hala çok memnunum, iyi ki orayı tercih etmişim, son derece kibar, anlayışlı ve dürüstler. Kulandıkları cihazın orijinalliğini de kendi gözlerimle gördüm. Şiddetle tavsiye etmeye devam ediyorum...

Hoşçakalın!

Yorumlar

  1. merhabalar blogunuzu keşfettim ve takibe aldım bende beklerim sevgilerle:))

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İliadin'i Nasıl Bıraktım? Otrivine-İliadin Bağımlılığı

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba :) Bugün biraz tıbbi bir konudan bahsedip sizinle tecrübelerimi paylaşacağım. Kendim bu konuda çok sıkıntı çektiğim için başkalarına da yardımcı olabilmeyi umuyorum. 2 ay kadar önce alerjiden veya sinüzitten (sebebini tam bilmiyorum) burnum aşırı tıkanmıştı ve işlerimi yapamıyordum. Evde de lanet İliadin vardı. Dayanamayıp bir fıs sıktım. O ne rahatlama... Dünyalar benim olmuştu 20 saniye içinde. Sonra içini okudum ve 4-5 gün kullanırım dedim. 4-5 gün kullandım ama burnum asla açılmıyordu. Sıkmayayım diyorum, yok geçmiyor, ne uyutuyor ne yemek yediriyor ne su içiriyor. Boğulacak gibi oluyorum. Böylece İliadin bağımlılığım başlamış oldu. Artık her gün günde 2-3 kez her deliğe 2-3 defa sıkıyordum. Bir süre sonra burnumun içi acımaya başladı ve koku alma duyumu kaybettim. İşte ben de o bağımlılardan biri olmuştum. Çantamda yedek İliadin taşıyordum. Yanımda olmadığında eyvah deyip eczane aramaya başlıyordum. Bu durum 1 ay ka

Tefal Moulinex Fresh Express Cube and Stick

Herkese tekrardan merhaba :) Ne zamandır kendime mutfakta bir rende yardımcısı arıyordum. Çünkü özellikle havucun hem salatasını hem de mezesini çok sevmeme rağmen rendelemek çok zor geldiği için, kollarım ağrıdığı için ve çalışan biri olduğum için neredeyse hiç yiyemiyordum. Biraz araştırdım ve Tefal'in sanırım Moulinex alt markasının Tefal Fresh Express isimli bir ürününe denk geldim. Ufak ve güzel bir alet, 150 lira civarında. Onu sipariş ettim, eve geldi, denedim, rendeyi çok güzel yaptı. Ama benim aklım youtube'da izlediğim, aynı markanın Cube and Stick modelinde kalmıştı. Ne yazık ki Türkiye'de satılmadığını öğrendim ve vergisini ödeyip yurt dışından almaya karar verdim. İnternet'in altını üstüne getirip sadece bir yerde bulabildim. Fransa'da üretiliyor sanırım, o yüzden Amazon Fransa'nın sitesinden aldım. Vergisiyle birlikte 500 lirayı buldu maalesef ama bence değer... Bu arada az sonra koyacağım resimleri malesef ben çekmedim. Ama e

Muhabbet Kuşu Nasıl Konuşturulur ve Nasıl Eğitilir?

Kendimi bildim bileli bizim evde muhabbet kuşu vardır. Önce İbo vardı, tabiki konuşuyordu, 6 yaşında öldü. Sonra başka bir "İbo" aldık, o 11 sene yaşadı ve öldü. Son olarak bir "Çiko"muz var ki dünyalar tatlısı, yıkanmış haliyle resmini sol tarafta görebilirsiniz. En çok çenesi düşük olan kuşumuz Çiko oldu. Bu işte artık uzmanlaşmış biri olarak aldığınız muhabbet kuşlarını konuşturabilmeniz için size bazı ipuçları vermek istiyorum. Başta, çoğunuzun bildiği gibi muhabbet kuşunun konuşabilmesi için, erkek olması gerekiyor. Peki dişi kuşlar konuşmaz mı? Çok nadir de olsa bir kaç kelime söyledikleri görülmüştür. Ancak şakır şakır konuşması için kesinlikle erkek olması gerekiyor. Yani insanlardaki durumun tam tersi, kadınlar çok konuşur ya hani :) Peki bir muhabbet kuşunun erkek olduğu nasıl anlaşılır? Burnunun renginden. Eğer burnu renkli ise erkektir.Aşağıdaki resimde burnu renksiz olan dişi, renkli olan erkek. Diyelim bütün şartlar tamam, erkek bir muh