İzmir'de Ütüleme Lazer Epilasyon Maceramda Son Durumlar

8 Nisan 2015 Çarşamba 05:22

Uzuuuun bir aradan sonra herkese merhaba. Blogumu çok özlemişim. Geri döndüm mü henüz bilmiyorum ama mail kontrolü yapınca lazer epilasyonla ilgili bir sürü mail geldiğini gördüm ve son durumla ilgili bir bilgilendirme yazısı yazmaya karar verdim. Mailleri biraz geç cevapladığım için kusura bakmayın.

Bu ay lazere başlayalı tam 13 ay olmuş. 13 ayda toplamda 5 ana seans 2 ara seansa girdim. Ara seanstan kastım dökülme olmayan bölgelerde özel lazer uygulanması.

İlk üç seansım hakkında yazı yazmıştım. 3. seanstan sonra tüylerde dökülmeler devam etti. Ama son seansımda kalan tüylerin çok inceldiğini söylediler ve bunu ancak jilet paklar dediler :) Çünkü makine ince tüyleri görmüyor. Ama zaten jilet yapınca illa ki kalınlaşıyor bir süre sonra.

Toplamda bazı bölgelerde %80 bazı bölgelerde %90'lık azalma var. Ama daha seanslarım bitmedi ve eminim bir kaç seans sonra bu oran %100 olacak :)

Maillerde çok sık sorulan acı konusuna gelince, kendim de bu konuyu zamanında çok merak ettiğim için özellikle değinmek istiyorum, son seanslarda eskisi kadar acı yok. Çünkü tüyler artık birbirinden uzak bölgelerde ve dolayısıyla bir bölgeye lazer uygulanırken çok acımıyor. Sıcak havalarda sürülen jel eridiği için çok acı olabiliyor. O yüzden size tavsiyem sonbahar kış aylarında lazere başlamanız.

Lazer çok büyük rahatlık, özellikle bayanlar için yaz aylarında çok önem kazanıyor. Artık ben marketlerde epilasyon ürünleri gördüğümde dönüp bakmıyorum gülüp geçiyorum :)

Gittiğim yerden hala çok memnunum, iyi ki orayı tercih etmişim, son derece kibar, anlayışlı ve dürüstler. Kulandıkları cihazın orijinalliğini de kendi gözlerimle gördüm. Şiddetle tavsiye etmeye devam ediyorum...

Hoşçakalın!

Bir de şunlara göz atsanıza :)

1 yorum

  1. merhabalar blogunuzu keşfettim ve takibe aldım bende beklerim sevgilerle:))

    YanıtlaSil