John Frieda Sheer Blonde Lightening Shampoo (Sarı Saçlara Güneş Işıltısı)

15 Kasım 2015 Pazar 04:21

Herkese merhaba, bugün yeni elime geçen bir üründen bahsetmek istiyorum: John Frieda Sheer Blonde Lightening Shampoo.

Saçlarımın rengini kısa bir süre önce açtırdım ve balyaj yaptırdım, yıkadıkça açılır diyerek biraz koyu yaptılar, ama yıkadıkça açılmadı nedense rengi, ben de küçük bir araştırmadan sonra diğer blogger arkadaşlarımın bloglarında bu ürünü gördüm ve hemen denemek istedim.


John Frieda Sheer Blonde Lightening Shampoo, sarı ve sarıya yakın saçlarda iki ton açılma vaadediyor, iki ton baya büyük bir fark yaratır tahmin edebileceğiniz gibi.

Ben bugün ilk kez kullandım, ama açıkçası öyle çok büyük ümitlerle almamıştım. Nihayetinde bir şampuan, belki uzun kullanımda biraz rengi kırar diye düşünmüştüm. Ama daha ilk kullanımda resmen 1 tona yakın bir açılma oldu, hala şoktayım. Saçımda çok fazla açılma olacağını tahmin etmediğim için maalesef ilk halinin resmini çekmedim, son halinin resmi aşağıda:Burada en açık görünen yer aslında resimde görünen orta tonlar kadar koyuydu.

En çok hoşuma giden de turunculuk olmadı hiç. Kokusu da çok güzeldi. Saçımda bir sertliğe filan neden olmadı. Ben uygularken masaj yaparak ve 1,5 dakika kadar bekleterek kullandım. 

Kesinlikle tavsiye ediyorum ve ikinci yıkamada ne olacak çok merak ediyorum :)

Fiyatı normalde 30 tl civarı, ama ben internetten 22 tl'ye aldım. Bence bu fiyata bu performans gayet güzel.

Sizler John Frieda Sheer Blonde Lightening Shampoo'yu denediniz mi?

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum