Loreal Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Saç Maskesi

16 Kasım 2015 Pazartesi 02:51

Yeni bir yazıyla tekrar merhaba. Bu yazımda yeni keşfettiğim bir saç bakım maskesinden bahsetmek istiyorum: Loreal Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Saç Maskesi.


İşlem gören saçlarda mutlaka maske kullanmak gerekir, şampuan ve saç bakım kremi yetmez. İşte bu yüzden 3 yıldır Mucizevi Yağını kullanmakta olduğum Loreal'in bir de bakım maskesini denemek istedim.

İçinde Keten, Gardenya, Papatya, Ayçiçek, Gül ve Nilüfer çiçeklerinin yağı bulunuyormuş.

Eğer siz de daha önce Mucizevi Yağı kullandıysanız, o muhteşem kokusuna çok benzer bir kokusu var bu maskenin de. Ayrıca kocaman bir kutusu var, kolay bitmiyor. Yeni fiyatına değiyor. Bu arada fiyat demişken, fiyatı da 15-20 tl arası değişiyor.

Gelelim etkilerine. Saçımda her zamanki gibi masaj yaparak 2 dakika beklettikten sonra duruladım. Saçımı yumuşacık yaptı ve misss gibi koktu saçlarım. Ama maalesef bendeki şu elektriklenme sorununa çözüm olmadı.

Genel olarak memnun kaldığım ve bittiğinde tekrar almayı düşüneceğim bir ürün Loreal Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Saç Maskesi.

Sizler Loreal Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Saç Maskesini denediniz mi?

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. Bu maskeyi çok merak ediyordum bir türlü kullanmak kısmet olmadı. Benim de saçlarım işlem gördüğünden muhakkak bir şeyler kullanmak zorundayım. Yumuşatması çok güzel ben de özellikle o tarafına bakıyorum yoksa keçe gibi oluyor saçlarım. Fiyatı da uygunmuş. Saçlarının elektriklenmemesi için de serum öneririm. Saçları kuruttuktan sonra sadece uçlarına uygula. Sevgiler :)

    YanıtlayınSil
  2. Yorumunuz için teşekkürler :) daha önce hiç serum kullanmadım, bu önerinizi mutlaka deneyeceğim :) sevgiler

    YanıtlayınSil