Yeni Bir Kutu Aboneliği: LipMonthly

19 Kasım 2015 Perşembe 03:47

 

Kutu aboneliğinin ülkemizdeki Lila Kutu, Vanilya Club gibi örneklerine göz gezdirdim ve bunların içinde sadece Vanilya Club'ın hizmet vermeye devam ettiğini gördüm. Lila Kutu aylık aboneliği kaldırmış, diğer benzer siteler de öyle. Vanilya Club'ın da eskisi gibi kaliteli ürünler göndermediği söyleniyor. 

Bu nedenle ben de yurtdışındaki kutu aboneliklerine bakmaya başladım ve inanın çok daha uygun fiyatlı olanlara rastladım. Ama tabii ki ortak sorun kargo. 100'den fazla site gezdikten sonra LipMonthly isimli siteye rastladım. Bu site aylık 12 dolara dudak bakımı ve makyajı ağırlıklı 4-5 tam boy ürün çok sevimli bir makyaj çantasının içinde gönderiyor. Ama işin en güzel yanı ilk ay sadece beş dolar ödeyerek bunlara sahip olabiliyorsunuz. Sadece bir aylık da üye olabilirsiniz. Ve bomba da şu: Tüm dünyaya kargo ücretsiz!

Ben daha bugün sipariş ettim, gümrükte sorun çıkar mı bilmiyorum, ama ürünler elime sorunsuz şekilde ulaşırsa mutlaka blogumda yayınlayacağım.

Eğer siz de üye olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten üye olarak ilk alışverişinizde LIPLOVER koduyla sadece 5 dolara bu kutulara sahip olabilirsiniz.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

6 yorum

 1. Hiiim merak ettim özelllikle de kargonun ücretsiz olması beni cezbetti. Hemen bakıyorum.

  YanıtlayınSil
 2. Ben de heyecanla bekliyorum, gümrükte sorun çıkmaz umarım :) 5 dolarlık şeyin de lafını yapmasınlar ya :))

  YanıtlayınSil
 3. walla sizlere gelsin bende gelecek ay'a bakarım olmadı:) bide tabi ürünleri hakkındaki kalite yorumlarınız :) Açıkçası ben üyelik düşünmediğimden ya da düşünmeli miyimden emin olamadım :) cezbederse neden olmasın:)

  YanıtlayınSil
 4. Evet bence de riske girmeyin siz, benden haber bekleyin :) ben de her ay düşünmüyorum ayrıca bir site daha buldum onun da yazısını paylaşacağım, çok daha kapsamlı bir kutu :)

  YanıtlayınSil
 5. Yanıtlar
  1. Aralık başı yola çıktığı için henüz gelmedi canım :)) Heyecanla bekliyorum ben de :)

   Sil