Flormar Easy & Go Sponge Nail Polish Remover - Süngerli Aseton

29 Aralık 2015 Salı 04:21


Bir aseton yazısıyla günü kapatmak istiyorum :)

Flormar Easy & Go Sponge Nail Polish Remover normal bir aseton değil, içinde aseton ve sünger var, biraz çalkalayıp parmağınızı ortadaki deliğe sokuyorsunuz ve bir iki kere parmağınızı çeviriyorsunuz, ve ta taaa, oje çıkmış :)

Satış görevlisi bana bunu tanıtırken önce almak istemedim ama gözümün önünde uygulayınca gerçekten çok hoşuma gitti. Süngerli asetonlardan haberi olmayan tanıdıklarımın ise çok hoşuma gitti bu ürün.

İçinde tırnağı besleyen maddeler de varmış bana söylendiği kadarıyla. Müthiş bir kokusu var, 1 saate yakın elinizde kalıyor bu koku. Ayrıca ojeleri çıkarması da son derece keyifli, pamukla filan uğraşmıyorsunuz. Yaz günlerinde de serin serin gelir insana o sünger :)

Süngerli asetonlarla ilgili en büyük endişe kısa sürede kuruduğu düşüncesidir. Ama ben 1,5 aydır kullanıyorum, hala ilk günkü formunda, ojeyi süper bir şekilde çıkarmaya devam ediyor. Ama elbette diğer asetonlar gibi uzun ömürlü olmasını bekleyemeyiz. Çünkü renkli ojeler kullanıyorsanız, bir süre sonra içindeki sünger kirlenecektir veya aseton kuruyacaktır. Kurumanın önüne geçmek için kapağını sıkı kapatmaya çalışıyorum.

Son olarak içinin resmini de paylaşarak yazımı bitiriyorum, evet, az önce resim çekmek için sürdüğüm kırmızı ojemi sildim! :)


Fiyatı: 8-9 TL civarında.

Bu yazımın tüm okuyuculara yararlı olması dileğiyle...

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum