Flormar Up To 7 Days Shine & Color - 7 Gün (Sözde) Kalıcı Oje - Red Mill

29 Aralık 2015 Salı 03:25

 
Herkese merhaba :) Bugün bir oje yazısı yazmak istiyorum, ama bu sefer pek iyi bir yazı olmayacak baştan söyleyeyim.

Yaklaşık 1,5 ay önce bu ojeleri büyük ümitlerle almıştım. İkisinin fiyatı 7 TL idi. Çok iyi performans vereceğini zannederek hiç düşünmeden aldım.

İlk gün hemen kullandım, üzerine siyah şişeli top coat'dan sürdüm. O kadar parlak oldu ki, resmen ellerimi döndürdükçe disko topu gibi parlıyordu oje :)) Bu bakımdan çok beğenmiş ve memnun kalmıştım.

Ama ertesi gün sabah kalktığımda işaret parmağımdaki ojenin yarısı yoktu! Herhalde gece oldu diye düşündüm ve üzerinde durmadım, ama o iki gün içinde bütün ojeler soyularak döküldü. Zaten kenarından tutunca da kalıp gibi kalkıyordu.

Ben 1 liraya aldığım ojeyle bile 3 gün dolaşabilirken, 7 gün kalıcılık vaat eden bir ojenin böyle 1 günde soyulup çıkması çok komik geldi bana. Diğer bloglara ve yorumlara baktım, benim gibi bir kaç kişinin daha başına gelmiş, ama kimisi de memnun kalmış.

Ben açıkçası hiç ama hiç memnun kalmadım, en son 2 hafta önce tekrar sürdüm ve bir yere misafirliğe gittim, orada çay içtikçe çatal tuttukça, kısacası elimi hareket ettirdikçe soyuldu oje, zaten bir kısmı çıkınca çok çirkin bir görüntü oluşuyor.

Benim kullandım rengin adı Red Mill'di, fikir vermesi için resmini paylaşıyorum.
Sonuç olarak, kesinlikle tavsiye etmiyorum, buna 7 lira vereceğinize gidin 3-4 tane oje alın en ucuzundan, onlar bile daha çok kalıcı olur.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum