Gratis'ten Aldıklarım

30 Aralık 2015 Çarşamba 21:17


Herkese merhaba, bugün hem bitmek üzere olan Gratis indirimine bir bakmak, hem de ne zamandır aklımda olan The Balm Voyage Vol II paletini almak için Gratis'in yolunu tuttum.

Doğrudan The Balm standına gittim, oradaki tüm paletler şahaneydi, Nude Dude/Tude ve The Balm Voyage Vol II arasında bayağı bir gittim geldim, ama en sonunda Voyage'de karar kıldım. Çünkü diğerinde adı gibi nude tonlarında renkler varken, bunda hem daha çok çeşit vardı, hem de bu tam bir makyaj paletiydi. İçinde aydınlatıcısından, allığına, rujuna kadar herşey var. 


Ama ben bu paletlerin fırçası var zannediyordum, fırçası olmadığını görünce fırça almak zorunda kaldım. Normalde fırçalar pahalıydı ama Eklips ürünlerinde üç aç iki öde kampanyası varmış, çok sevindim ve hemen üç tane fırça kaptım :)


Uzun zamandır kullandığım Nivea Çift Etkili göz makyaj temizleyicisinden hiç memnun olmadığım için, bir de Garnier'inkini denemek istedim, diğer bloglarda çok beğenildiğini okumuştum. Tam da kirpik bakımı yaptığım şu haftalarda bu ürünün de kirpik besleyici etkisinin olması isabet oldu.


Gratis'e girip de Benri pamuklarından almadan çıkan bir kız var mıdır acaba? Sanmam :)

Tabii ki bu ürünleri ayrı yazılarda inceleyeceğim :)

Tüm bu ürünlere toplamda 64 lira ödedim, normalde sadece The Balm paletinin fiyatı 79 lira, gerisini siz düşünün :) 

Bence siz de geç kalmadan Gratis indiriminden yararlanın, pişman olmazsınız! :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

4 yorum

 1. güzel günlerde kullan canım o paleti bende istiyordum kalmamıştı:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok sağol canım :) inşallah bir dahaki indirime yakalarsın :) 14 şubatta kesin indirim olur

   Sil
 2. the balmın her şeyi mi güzel yaa :) o fırçalara da içim gidiyo :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ben zaten eşime dedim bana özel günlerde the balm markalı ne alırsam al ben bayılırım :D artık sabırla diğer özel günleri bekliyciğim :))) fırçalardan memnun kaldım ben de çok yumuşak :)

   Sil