Mediwell Ürünleri

4 Aralık 2015 Cuma 03:58


Birkaç gün önce Şanlı İlaç'tan bir paket geldi, içinden Mediwell'in 4'lü mini dudak kremleri, maniküt seti ve ateş düşürücü bantlar çıktı.

Ateş Düşürücü Bantları aslında merak ediyorum ama inşallah denemek nasip olmaz :) Ama üzerinde yazdığına göre serinletme etkisi varmış, belki yazın kullanırım :))


Mediwell'in gönderdiği diğer bir ürün olan manikür setinin resimdeki gibi çok şık aynalı bir kutusu vardı. Ne zamandır ihtiyacım olan bu kutu tam zamanında geldi diyebilirim.


Gelelim beni en çok heyecanlandıran ürüne. Bu aralar nezle olduğumdan, geceleri ağzımdan nefes aldım ve dudaklarımda aşırı kurumalar ve çatlamalar oluştu. Bu nedenle bu dudak bakım kremleri bana ilaç gibi geldi. 

Hani dudak kremlerinin güzel ama sıradan bir kokusu olur ya, veya meyve kokar ama yapay olduğu bellidir, işte bu öyle değil. Bu sahici meyve kokuyor :)


Özellikle Muz ve Tuttu Frutti aromalısına resmen bayıldım. Hani dudağım yara bahanesiyle kutuyu bitireceğim neredeyse :) Nemlendirme özelliklerine gelirsek, beni tatmin etti. Yarım saate yakın dudaklarda yoğun nem sağlıyor ve sonrasındaysa dudaklar hemen tekrar kurumuyor. Bunlar bittiğinde tekrar alabileceğim bir ürün.

Mediwell'e bu ürünler için teşekkür ediyorum ve yeni çıkaracağı ürünleri sabırsızlıkla bekliyorum :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. Merhaba duygu hanim blog kesif etkinliginden geldim. Sizi de bloglarima beklerim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. merhabalar hoşgeldiniz, ben de sizi takipteyim :)

      Sil