Fikrimühim Scholl Velvet Smooth Express Pedi

12 Şubat 2016 Cuma 21:30

Herkese merhaba 

Geçen ay Fikrimühim'den denemem için Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsü ürünü gelmişti. Bu 1 aylık süre içinde toplamda 5-6 kez kullandım ve sonuçlarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.


Aşağıdaki 3 aşamalı 10'ar günlük arayla çekilmiş karşılaştırma resmini koyup koymamayı çok düşündüm, çünkü neticede bir topuk resmi çok da estetik değil, ama madem deneyimlerimizi dürüstçe paylaşıyoruz, herhalde hiçbir okuyucu "ıyy" demeyecektir diye düşünüyorum :)


İlk resimde ayağımın ne kadar berbat olduğunu görüyorsunuz, sürekli ponza taşı kullanmak zorundaydım, ama şimdi düzenli olarak Scholl Velvet Smooth Express Pedi kullanıyorum ve çok kolay bir şekilde ayağımın o ilk resimdeki hale gelmesini önlüyorum. Aslında resimde çatlak var gibi görünse de sorun sertleşmiş deriydi ve bu ürün bana ilaç gibi geldi.

Reklamlarda bu ürün belki fazla abartılıyor gibi gelebilir size, ama eğer siz de kalınlaşmış sertleşmiş deriden şikayetçiyseniz o deri pıtır pıtır dökülecek bu aletle :)

Kısacası kullanmanızı tavsiye ederim, şu anda Gratis'te indirimde ve Migros'tan alanlara da 20 TL hediye çeki var, almak isteyen varsa son 2 gün kaldı, bana ulaşabilir.

Hoşçakalın :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. Vaaayy etkisi inanılmazmış cidden. O topuk resimlerini atman çok iyi olmuş çünkü işe yariyo mu gerçekten diye hep bi soru işareti oluyor insanda ister istemez. Şimdi tamamıyla ikna oldum diyebilirim :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. valla çok faydasını gördüm :)) artık onsuz olamam herhalde :)

      Sil