Nivea Q10 Plus Kırışık Karşıtı Krem

2 Mayıs 2016 Pazartesi 01:29


Bir önceki yazımda Gratis'ten gelen paketten bahsetmiştim. Bu yazımda Nivea Q10 Plus Kırışık Karşıtı Krem ile ilgili ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.

Öncelikle yaş oldu 26. Yaşlanma karşıtı ürünleri kullanma vakti geldi diye düşünüyorum. Ama bugüne kadar hiç elim almaya gitmemişti, bu benim için bir fırsat oldu.

Ürünün yanında gelen broşürde ayrıntılı bilgiler var. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz:


Ben bunu ilk başta gece kremi zannetmiştim, meğerse gece değil, gündüz de sürülebiliyormuş ve sabah uyandığınızda aynada gördüğünüz o parlak cilde sahip olmanızı sağlıyormuş.


Nivea Q10 Plus Kırışık Karşıtı Kremi dün elime geçer geçmez hemen denedim ve gerçekten hoşuma gitti. Çünkü diğer kremler gibi yapış yapış bir his bırakmadı, hemen emildi ve 1-2 dakika içinde tamamen yok oldu.

Canlandırıcı etkisini çok net gördüm. Solgun görünümü ortadan kaldırıyor. Dışarı çıkarken kurtarıcınız olabilir. En azından benim öyle olacak. Uykusuz kaldığımda inanılmaz solgun görünüyorum. O yüzden çok beğendiğim bir ürün oldu.

Kokusu şahane. Sırf kokusu için bile sürebilirim hatta.

Fiyatı 35-40 TL aralığında değişiyor, Bence mutlaka alıp denemelisiniz. Belki ilk bakışta etkisini göremeyebilirsiniz, ki ben gördüm, ama uzun vadede yaşlanmayı önleyici/geciktirici olduğu için kullanmalısınız.

Gratis ve Nivea'ya tekrar teşekkürler.

Hoşçakalın.

Bir de şunlara göz atsanıza :)

1 yorum

  1. blog keşif etkinliğinden geliyorum, blogunuzu gfcde takibe aldım bende beklerim! sevgiler:') http://meleksalman.blogspot.com.tr/

    YanıtlayınSil