Sephora Ten Rengi Göz Kalemi

30 Temmuz 2016 Cumartesi 05:11


Selaaam... (:

Geçen hafta Agora AVM'deydim. Aklımda da ten rengi bir göz kalemi almak vardı. Gözlerim biraz küçük olduğu için iç kısma sürerek büyük gösterebilirim diye düşündüm. Ama en çok beğenilen kalem Sephora'nınki olduğu için mutlaka Sephora'dan almak istiyordum.

İnternetten alsam gelmesi uzun sürecekti, beklemek istemiyordum. Şansa bak ki Agora'da Sephora varmış, şaşırdım çünkü İzmir'de her AVM'de bulmak zor.


Eve gelince hemen denedim tabii. Öncelikle şunu söylemeliyim ki kalem çoook yumuşak. Kolay sürülüyor. Verdiği renk ve yoğunluk da güzel. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz.


Ama nedense ben gözümün içine sürünce bayağı öcü gibi oldum :)) Gözlerimi büyük göstermeyi geçtim, daha da çirkinleştirdi sanki.

Amaaa ertesi gün anladım ki biraz fazla sürmüşüm. Çok daha küçük dokunuşlarla sürünce daha iyi oldu. Arada kullanırım diye düşünüyorum :) Ama çok fark yarattı mı? Hayır.

Bu ürünü tavsiye etsem mi etmesem mi bilemedim. Açıkçası çok çabuk akıyor. Yani yumuşaklığı ne kadar iyiyse akma hızı o kadar kötü. Ama bu yaz sıcaklarından da kaynaklanıyor olabilir tabii. Bu kadar çabuk akmasa başka renklerini de alıp normal göz kalemi olarak kullanabilirdim.

Kısacası Sephora Ten Rengi Göz Kalemine puanım 6/10.

Başka bir yazıda görüşmek üzere :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum