Yves Rocher Anti Chute Şampuan ve Reparation Saç Maskesi

29 Temmuz 2016 Cuma 05:35


Herkese merhaba :)

Bu yazımda geçen hafta yaptığım verimli bir alışverişten bahsetmek istiyorum. 

Son zamanlarda saçlarım stresten midir nedir o kadar çok dökülüyor ki avuç avuç saç topluyorum. Artık buna bir dur deme zamanı geldi diye düşündüm ve yaptığım araştırmalardan sonra Yves Rocher'ın Anti Chute şampuanını aldım.

Bir de aynı markanın maskesiyle desteklersem iyi olur diye düşünerek yanında Reparation saç maskesini de aldım.

Yves Rocher Anti Chute şampuan, dökülmeyi önlemeyi ve saç oluşumunu desteklemeyi, Yves Rocher Reparation Repair saç maskesi de yıpranmış saçları onarmayı vaat ediyor.

Saçımda daha önce defalarca hem açma işlemi uygulandı, hem de kaç kez boyadım. O yüzden saçlarım oldukça yıpranmış, kuru. Taramak tam bir işkence.


Derken bu iki ürün imdadıma yetişti. Başka bloglarda okuduğumda acaba abartılıyor mu demiştim ama inanın hiç de abartılmıyor.

İki ürünü de daha birer kez kullandım ama sonuç o kadar belirgin ki anlatamam. Saçlarım sanki işlemden geçmemiş gibi yumuşak ve döküm döküm oldu. Hatta her zaman kabardığı, elektriklendiği hâlde kabarmadı bile. Saç dökülmeye karşı etkisi olup olmadığını herhalde bir şişeyi bitirince öğrenebilirim. Ama ilk izlenimim çok iyi.

Tabii belki de bu herkesin saç yapısına göre değişiyordur, bana iyi gelen başkasına iyi gelmeyebilir. Ama bu performansını devam ettirdiği sürece ben artık sanırım hep bu ürünleri tercih edeceğim. Çünkü bugüne kadar onlarca marka denedim, hiçbiri böyle bir sonuç vermedi.

Gelelim ürünlerin kokularına. Şampuanın kokusuna herkes çok kötü demiş. Ben de almadan önce bayağı tereddütte kalmıştım. Ama korktuğum kadar kötü çıkmadı. Yani çok çok harika bir koku değil, evet. Ama kokusunda bir doğallık, bir tazelik var. Beni rahatsız etmedi şahsen.

Maskenin kokusu çok güzel ama, ona laf yok :) Diğer maskelere benzemiyor, farklı bir kokusu var, tam anlatamıyorum, yaşayın ve görün :)

Umarım bu ürünleri denemek isteyenler için faydalı bir yazı olmuştur.

Kalın sağlıcakla :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

3 yorum

  1. Maske çok övülüyor iyi günlerde kullanın :)

    YanıtlaSil
  2. Yves rocher in tüm ürünleri inanılmaz güzel.

    YanıtlaSil