Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti

20 Ekim 2016 Perşembe 02:21


Yeni bir yazıyla herkese merhaba :)

Bu paleti alalı uzun zaman olmuştu ama inceleyememiştim, artık bir yazı eklemenin zamanı geldi diye düşündüm.

Gratis'te görür görmez renklerine vurulduğum bir palet olmuştu Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti. Çünkü ben kahve ve gül kurusu tonlarına bayılıyorum.


Şunu söylemeliyim ki ürünün ambalajını hiç sevmedim, görüntü olarak hoş olsa da çok kalitesiz. Açması çok zor.

Farların kalitesini de hiç beğenmedim. Açık renkler için üç kat, diğer renkler için iki kat sürmek gerekiyor. Ama daha da önemlisi daha fırçayı sürdüğüm anda her yer toz içinde kalıyor. Aşağıda kolumda gördüğünüz renkler kesinlikle gözümde o şekilde görünmüyor.


Paletin üst sırası: Üst sırada daha çok açık renkler var. Sadece son renk koyu. Bu renklerden ikincisi ve sonuncusu dışında hiçbirini kullanmıyorum. Resmen tebeşir gibiler. Zaten bu renkleri vermek için de dediğim gibi üç kat sürdüm.


Paletin alt sırası: Alt sıra koyu renklerden oluşuyor. Üst sıradaki renklere çok daha kullanışlı ve rengini çabuk veren farlar var bu sırada. Yeri gelince hepsini kullanıyorum. Renkler harika, ama kalite yok işte!

Renklerin birbirine karışmasında sıkıntı yok ama biraz hızlı karıştıkları için renk geçişi yapmak çok kolay olmuyor, çünkü tek renge dönüşüyorlar :)

Nerede The Balm'ın paletleri nerede bu!

Ürünün fiyatı 39 liraydı ben aldığımda. Bu fiyatı hiç hak ettiğini düşünmüyorum. Henüz almamış olanlar koşarak kaçsın!

Yine de heba olmasın diye arada o güzel renklerden kullanıyorum.

Mutlu kalın :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

4 yorum

 1. ohhh :) bende sendenım en son yazım bu paletle ilgiliydi ben 29 tlye falan almıstım aldıgıma alacagıma pişman oldugum tek palet diyebilirim :) elıne saglık kuzum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet öyle kenarda duruyor malesef, sağ ol kuzum :)

   Sil
 2. merhaba tatlı blogunu takibe aldım :) bana da beklerim. bu ürünü almayı düşünüyordum renklerinden dolayı. yazını okuyunca vazgeçtim teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, blogumu tatlı bulmana sevindim :) Ben de takibe aldım. Hoşça kal :)

   Sil