Milk Shake Whipped Cream Saç Bakım Köpüğü

2 Ocak 2017 Pazartesi 00:38

Herkese merhaba :)

Ne zamandır yazmıyordum. Bari 1 Ocak'ta yazayım da iyi bir başlangıç olsun dedim. Aslında ara vermeden yazmak istiyorum ama işlerin yoğunluğu buna izin vermiyor maalesef. Halbuki o kadar çok ürün var ki hakkında yazmak istediğim.

  

Her neyse, bu yazımda yaklaşık 2 ay önce aldığım Milk Shake Whipped Cream Saç Bakım Köpüğünü tanıtmak istiyorum. İnternet'te hakkında yazılan olumlu yorumlardan etkilenip aldım.

Milk Shake Whipped Cream Saç Bakım Köpüğü, tüm saç tipleri için kullanılabiliyor ve saça nem ve parlaklık vermeyi vadediyor.

Hem saçlarımı kuruttuktan sonra hem de maşa/düzleştirme işlemi öncesinde kullandım çok kez. Gerçekten nem ve yumuşaklık veriyor ama saç köpüğü emdikten bir süre sonra gene sertleşiyor. En azından benim saçımda böyle oldu.

 

Kullanması acayip zevkli. Saç köpükleri gibi kenarından bastırınca köpük formunda çıkıyor ve bembeyaz olduğu için tam bir kremşanti görüntüsünde. Kokusu da çok hoş ama benim gibi vanilyalı/şekerli kokuları sevmiyorsanız tavsiye etmem. Benim midemi bulandırmıyor ama kullanmayı pek de tercih etmiyorum. 

Diğer bir iyi yanı hemen emilmesi ve saçta yapış yapış bir his bırakmaması.

Kısacası, dediğim gibi eğer şekerli kokuları seviyorsanız alıp deneyin. Çünkü kokusu kalıcı. Ben aldığım için pişman mıyım? Hayır. Ama gene alır mıyım bilmiyorum. Çünkü fiyatı da pek ekonomik değil :) Bendeki büyük şişesi ve bir indirimden 29 liraya almıştım. Ama normal fiyatı bundan daha yüksek. Belki İnternet'ten indirimli hali bulunabilir.

Siz Milk Shake Whipped Cream Saç Bakım Köpüğünü denediniz mi?

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. Ben bu ürüne bayılıyorum. Çok başarılı bir o kadar da güzel kokuyor. Bazen yemek istiyorum :)

    YanıtlaSil
  2. Benim saçlarımda etkisi kısa oldu. Tabi saçta o kadar boya olunca :)

    YanıtlaSil