İzmir'de Lazer Akupunktur Son Durumlar

10 Şubat 2017 Cuma 01:01Herkese tekrar merhaba,

Bundan 2 hafta kadar önce zayıflamak için akupunktura başladığımdan bahsetmiştim. Şimdi son durumlarla ilgili bilgi vermeye geldim :)

İlk haftanın ilk 2 günü çok zor geçti. Sinir küpüydüm resmen, sürekli aklım yemekteydi ve hiç inanasım gelmiyordu iştahımın kapanacağına.

Ama 3. gün. Ah o 3. gün :) Akşam yemek yaparken hiç yemeği tatmadığımı fark ettim. Normalde dayanamaz tadarım hemen. Midemde de garip bir his vardı. Yani bulantı falan da değil, isteksizlik diyeyim.

O an anladım ki etkisini göstermeye başlamıştı tohumlar :) Zaten ondan sonra da 11 gündür hiç zorlanmadım. Sıkı bir şekilde devam ediyorum diyete. Şu ana kadar 3 kilo verdim. İnşallah daha da veririm.

Yine sizlere bilgi vermeye devam edeceğim. Hatta eğer basen bölgemden yeterli incelmeyi sağlayamazsam bölgesel zayıflamaya (lipoliz) girmek istiyorum, onunla ilgili de yazılar yazarım.

Gittiğim doktorun adı Tayfur Yağcı, yeri Alsancak'ta. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Şu anki deneyimime dayanarak söyleyebilirim ki, işin uzmanı bir akupunkturcu bulun ve hiç düşünmeden gidin. İştah sorununuz varsa direk iştahı kesiyor :)

Hoşça kalın :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum