Woohoobox Sürpriz Kutu İncelemesi

19 Temmuz 2017 Çarşamba 23:59

Herkese selam :)

Doğum günüm yaklaşırken eşim benim kırtasiye ürünlerine ve sürpriz kutulara bayıldığımı bildiği için Woohoobox almış. Tabii 25 Temmuz'u bekleyemeden hemen vermesi için ısrar ettim ve hedefime ulaştım ^^ :)

Kutumdan çok tatlı ürünler çıktı. Aslında aşağıdakilere ek olarak bir de kupa vardı ama onu resme koymayı unutmuşum :)


Şimdi sırayla ürünlere bakalım. Çok güzel ve oldukça büyük bir ayna çıktı. Katlanıp masa üzerine dik şekilde konulabiliyor ve kapatılabiliyor. Makyaj için çok kullanışlı.


İki tane çanta çıktı. Bir tanesi fermuarlı, diğerinin de fermuar gibi değişik bir kapanış şekli var, hani şu makyaj çantalarında olanlardan :) Bunları büyük ihtimal makyaj çantası olarak kullanırım. Eşim özellikle mavi-yeşil arası rengi sevdiğimi belirtmiş, o yüzden çoğu şeyi o renkten göndermişler.


Üç tane birbirinden tatlı defter/notluk çıktı kutudan. Biri işlerimde çok kullandığım "Yapılacaklar Listesi". Yine çok güzel bir tasarımı var. Bir tane tatlı tarifleri kitabı, ki bu aralar rejimdeyim, pek tatlı işlerine girmesem süper olur :) Bir de çizgisiz sarımtrak sayfalı pembe kapaklı defter, bunu da çeviri yaparken yeni öğrendiğim şeyleri not almak için kullanmayı düşünüyorum :)


Açıkçası kutuda en çok beğendiğim üç şey aşağıdakilerdi. Bir tane çok şirin baykuşlu süs/biblo, kalp şeklinde kulaklık ayırıcı (iki kişinin aynı anda müzik dinlemesi için) ve ne zamandır istediğim renkli geçici dövmeler.

Bu dövmelerden tüy şeklinde olanlardan birini denedim, 3 gündür hiç bozulmadı, çok kaliteliymiş.


Son olarak kutumdan kitap ayraçları çıktı. Bunlar aslında beş tane ama birini eşim aldı, diğerini de ben kitabıma taktım, o yüzden resme yetişemediler :) Buna da bittim. Kitap okuyanlar ayraç meraklısıdır, bilirsiniz :)

İşte böyle :) Açıkçası bu woohoobox kutusu special box olduğu için daha fazla ürün çıkmasını beklemiştim, çünkü standart kutulardan bile hemen hemen bu kadar ürün çıkıyor ama yine de çok beğendim ve arada sipariş etmeyi düşünüyorum, bence insanı mutlu eden hoş şeyler bunlar :)

Hoşça kalın...

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. İade-i ziyarete geldim. Çok tatlıymış hepsi de mutlulukla kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ooo hoş geldin, sefalar getirdin cnm :) teşekkürler

      Sil