Ana içeriğe atla

Woohoobox Sürpriz Kutu İncelemesi

Herkese selam :)

Doğum günüm yaklaşırken eşim benim kırtasiye ürünlerine ve sürpriz kutulara bayıldığımı bildiği için Woohoobox almış. Tabii 25 Temmuz'u bekleyemeden hemen vermesi için ısrar ettim ve hedefime ulaştım ^^ :)

Kutumdan çok tatlı ürünler çıktı. Aslında aşağıdakilere ek olarak bir de kupa vardı ama onu resme koymayı unutmuşum :)


Şimdi sırayla ürünlere bakalım. Çok güzel ve oldukça büyük bir ayna çıktı. Katlanıp masa üzerine dik şekilde konulabiliyor ve kapatılabiliyor. Makyaj için çok kullanışlı.


İki tane çanta çıktı. Bir tanesi fermuarlı, diğerinin de fermuar gibi değişik bir kapanış şekli var, hani şu makyaj çantalarında olanlardan :) Bunları büyük ihtimal makyaj çantası olarak kullanırım. Eşim özellikle mavi-yeşil arası rengi sevdiğimi belirtmiş, o yüzden çoğu şeyi o renkten göndermişler.


Üç tane birbirinden tatlı defter/notluk çıktı kutudan. Biri işlerimde çok kullandığım "Yapılacaklar Listesi". Yine çok güzel bir tasarımı var. Bir tane tatlı tarifleri kitabı, ki bu aralar rejimdeyim, pek tatlı işlerine girmesem süper olur :) Bir de çizgisiz sarımtrak sayfalı pembe kapaklı defter, bunu da çeviri yaparken yeni öğrendiğim şeyleri not almak için kullanmayı düşünüyorum :)


Açıkçası kutuda en çok beğendiğim üç şey aşağıdakilerdi. Bir tane çok şirin baykuşlu süs/biblo, kalp şeklinde kulaklık ayırıcı (iki kişinin aynı anda müzik dinlemesi için) ve ne zamandır istediğim renkli geçici dövmeler.

Bu dövmelerden tüy şeklinde olanlardan birini denedim, 3 gündür hiç bozulmadı, çok kaliteliymiş.


Son olarak kutumdan kitap ayraçları çıktı. Bunlar aslında beş tane ama birini eşim aldı, diğerini de ben kitabıma taktım, o yüzden resme yetişemediler :) Buna da bittim. Kitap okuyanlar ayraç meraklısıdır, bilirsiniz :)

İşte böyle :) Açıkçası bu woohoobox kutusu special box olduğu için daha fazla ürün çıkmasını beklemiştim, çünkü standart kutulardan bile hemen hemen bu kadar ürün çıkıyor ama yine de çok beğendim ve arada sipariş etmeyi düşünüyorum, bence insanı mutlu eden hoş şeyler bunlar :)

Hoşça kalın...

Yorumlar

  1. İade-i ziyarete geldim. Çok tatlıymış hepsi de mutlulukla kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ooo hoş geldin, sefalar getirdin cnm :) teşekkürler

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İliadin'i Nasıl Bıraktım? Otrivine-İliadin Bağımlılığı

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba :) Bugün biraz tıbbi bir konudan bahsedip sizinle tecrübelerimi paylaşacağım. Kendim bu konuda çok sıkıntı çektiğim için başkalarına da yardımcı olabilmeyi umuyorum. 2 ay kadar önce alerjiden veya sinüzitten (sebebini tam bilmiyorum) burnum aşırı tıkanmıştı ve işlerimi yapamıyordum. Evde de lanet İliadin vardı. Dayanamayıp bir fıs sıktım. O ne rahatlama... Dünyalar benim olmuştu 20 saniye içinde. Sonra içini okudum ve 4-5 gün kullanırım dedim. 4-5 gün kullandım ama burnum asla açılmıyordu. Sıkmayayım diyorum, yok geçmiyor, ne uyutuyor ne yemek yediriyor ne su içiriyor. Boğulacak gibi oluyorum. Böylece İliadin bağımlılığım başlamış oldu. Artık her gün günde 2-3 kez her deliğe 2-3 defa sıkıyordum. Bir süre sonra burnumun içi acımaya başladı ve koku alma duyumu kaybettim. İşte ben de o bağımlılardan biri olmuştum. Çantamda yedek İliadin taşıyordum. Yanımda olmadığında eyvah deyip eczane aramaya başlıyordum. Bu durum 1 ay ka

Tefal Moulinex Fresh Express Cube and Stick

Herkese tekrardan merhaba :) Ne zamandır kendime mutfakta bir rende yardımcısı arıyordum. Çünkü özellikle havucun hem salatasını hem de mezesini çok sevmeme rağmen rendelemek çok zor geldiği için, kollarım ağrıdığı için ve çalışan biri olduğum için neredeyse hiç yiyemiyordum. Biraz araştırdım ve Tefal'in sanırım Moulinex alt markasının Tefal Fresh Express isimli bir ürününe denk geldim. Ufak ve güzel bir alet, 150 lira civarında. Onu sipariş ettim, eve geldi, denedim, rendeyi çok güzel yaptı. Ama benim aklım youtube'da izlediğim, aynı markanın Cube and Stick modelinde kalmıştı. Ne yazık ki Türkiye'de satılmadığını öğrendim ve vergisini ödeyip yurt dışından almaya karar verdim. İnternet'in altını üstüne getirip sadece bir yerde bulabildim. Fransa'da üretiliyor sanırım, o yüzden Amazon Fransa'nın sitesinden aldım. Vergisiyle birlikte 500 lirayı buldu maalesef ama bence değer... Bu arada az sonra koyacağım resimleri malesef ben çekmedim. Ama e

Muhabbet Kuşu Nasıl Konuşturulur ve Nasıl Eğitilir?

Kendimi bildim bileli bizim evde muhabbet kuşu vardır. Önce İbo vardı, tabiki konuşuyordu, 6 yaşında öldü. Sonra başka bir "İbo" aldık, o 11 sene yaşadı ve öldü. Son olarak bir "Çiko"muz var ki dünyalar tatlısı, yıkanmış haliyle resmini sol tarafta görebilirsiniz. En çok çenesi düşük olan kuşumuz Çiko oldu. Bu işte artık uzmanlaşmış biri olarak aldığınız muhabbet kuşlarını konuşturabilmeniz için size bazı ipuçları vermek istiyorum. Başta, çoğunuzun bildiği gibi muhabbet kuşunun konuşabilmesi için, erkek olması gerekiyor. Peki dişi kuşlar konuşmaz mı? Çok nadir de olsa bir kaç kelime söyledikleri görülmüştür. Ancak şakır şakır konuşması için kesinlikle erkek olması gerekiyor. Yani insanlardaki durumun tam tersi, kadınlar çok konuşur ya hani :) Peki bir muhabbet kuşunun erkek olduğu nasıl anlaşılır? Burnunun renginden. Eğer burnu renkli ise erkektir.Aşağıdaki resimde burnu renksiz olan dişi, renkli olan erkek. Diyelim bütün şartlar tamam, erkek bir muh