Yves Rocher ve Watsons Alışverişim

1 Ağustos 2017 Salı 22:56


Herkese merhaba :)

Geçen hafta doğum günümde indirimleri yakalamak için dışarı çıktım ve biraz alışveriş yaptım. Bilen bilir, İzmir Alsancak'ta devasa bir Watsons mağazası var, içinde kayboluyorsunuz, kozmetik sevenler için tam bir cennet :) Oraya uğrayıp da sadece aşağıdakileri almak bir başarı olsa gerek :)


Watsons'ın yüz maskelerini hiç denememiştim, yatıştırıcı ve antioksidan olanından aldım. 

Pastel Nude ojelerim kurumaya yüz tutmuştu, bu güzel renk dikkatimi çekince hemen aldım. Adı Suet.

Ayrıca Loreal Paris'in Espresso renkli göz kalemini alacağıma, Icy Cappucino'yu almışım, iade edip yerine kaş kalemi aldım ve kasada gözüme Note Cosmetics'in Espresso renkli göz kalemi ilişti. Hemen aldım ama pişman oldum, çünkü Loreal Paris'inki kızıl kahveydi, bu ise neredeyse siyah, resimde de gördüğünüz gibi.


Sonra Yves Rocher'a girdim. Mesaj gelmemişti ama doğum günü indirimim vardı, iki alana iki bedava. Aşağıdaki ürünleri aldım: Dökülme Karşıtı Şampuan, makyaj temizleyici, bitkisel tırnak yağı, allık ve göz kremi. Yanında da duş jeli hediye ettiler. 


Farın rengine bittim. Şeftali tonlarında süper bir renk.


Açıkçası Yves Rocher beni biraz kızdırdı. İki alana iki bedava dediler, ben de çok mutlu olup hepsi ortalama 30'ar liradan dört ürün aldım. Kasada 108 lira civarı ücret istediler. Neymiş efendim, ürünler indirimdeymiş de ilk fiyatlarından hesaplamışlar. E ben ne anladım bu işten? 120 lira ödeyeceğime 108 lira ödedim, bu mu doğum günü indirimi?

Ürünlerinin güzelliği hatrına vazgeçmeyip aldım tabii ama biraz şaşırdım. Doğum günlerinde çok avantajlı olduğunu zannediyordum. İndirim dediler mi orada duracaksınız. Hep bir kumpas çıkıyor içinden.

Her neyse, işte bu alışverişim de böyleydi. Sizler bu ürünleri kullandıysanız, yorum bırakabilirsiniz.

Mutlu kalın :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

2 yorum

  1. Çok faydalı bir alışveriş olmuş ihtiyaç olan şeyler. Güle güle kullanman dileğiyle...
    Takipteyim. Beklerim.

    www.birsenle.com

    YanıtlayınSil