Gratis Yılbaşı İndiriminden Aldıklarım - Bozdum Orucumu :)

23 Aralık 2017 Cumartesi 21:22


Herkese merhaba :)

Uzun süredir kozmetik orucuna girmiştim, ne Gratis'e ne Watsons'a adım atmıyordum. Ama bu indirime kayıtsız kalamadım :)

Neredeyse tüm ürünlerde GERÇEK indirim var. Gratis'in en çok bu yönünü seviyorum. İndirimler balon değil, gerçekten indirim yapıyorlar. Hem de yüzde 50!

Bizim buradaki mağaza biraz küçük, o yüzden kalabalıktan dolayı rahat gezemedim ama yine de her yeri atlamadan gezmeye çalıştım. Çünkü bazen ihtiyacımız olan şeyleri görünce hatırlıyoruz.

Gelelim aldıklarıma...


Göz altı kapatıcısı olarak tester'ını denediğim Maybelline Anti-Age The Eraser Eye göz altı kapatıcısını aldım. Göz altımı güzel bir şekilde kapattı, hatta eve gelince de denedim, gerçekten güzel. Renk seçeneği var mıydı bilmiyorum ama ben Nude aldım. Fiyatı 21,90.

Max Factor X Fusion False Lash Effect maskarayı aldım. Rafta sadece 1 tane kalmıştı, o da banaymış :) Bunu da denedim ve çok beğendim, sonra yorumlarım ayrıntılı yazarım. Fiyatı 28,90.

Pastel Daylong serisinden 15 numarayı aldım. Bu da sanırım 1 tane kalmıştı. Beklediğim gibi bir renk çıkmadı ama :( Fiyatı 17,25.

Maybelline New York Color serisinden 988 numaralı Brown Sugar rengini aldım. Ne zamandır aklımdaydı bu. Bu tonlarda bir rujum olmadığı için ihtiyacım da vardı. Hem de tam kış rengi. Fiyatı 14,90.

Aldığım yüz makyaj ürünleri bu kadardı.


Daha önce Himalaya'nın beyazlatma etkili yüz yıkama jelini kullanıp memnun kalmıştım. Şimdi de gündüz kremini aldım. Fiyatı çok uygundu. 13,90.

Saçlarımda bu aralar yağlanma sorunu yaşadığım için Pantene'in saçı ağırlaştırmayan ve durulanma gerektirmeyen Aqua Light ürününü aldım. Bakalım işe yarayacak mı... Fiyatı 14,90.

Aklımda ne zamandır kiremit tonlarında oje almak vardı. Flormar'ın FC10 Penthouse ve 489 Hot Sun renklerini aldım. Aslında Alix Avien 291 almak istiyordum ama Gratis'te satılmadığını bilmiyordum.


Bunların dışında küçük hediyeler de aldım tabii :) Aslında ailemdeki herkesin hediyeleri tamamdı ama ben hediye almayı çok sevdiğim için bu indirimi görünce dayanamadım. 

Anneme göz makyaj temizleyicisi aldım, kendisi bu ürünü yüzünü temizlemek için de kullanıyor ve çok memnun.

Kuzenime Body Fantasies'in küçük boy vücut spreyini aldım. O da böyle vanilyalı kokuları çok sever :)

Himalaya'nın çamur maskelerini hiç denememiştim, 2 tane aldım, birini teyzeme hediye edeceğim.

Neutrogena'nın siyah noktalara karşı etkili temizleyicisini de eşime aldım. Kendisi bu konuda sorun yaşıyor da :))

Eniştem ve babama keçi sütü sabunu aldım. Kokusu muhteşemmm <3 p="">

İşte böyle kızlar. Uzun zamandır alışveriş yapmadığım için bu bana çok iyi geldi. Ürünleri deneyip ayrı ayrı yorumlamaya vakit bulurum inşallah.

Bu ürünlerden kullandıklarınız varsa yorum bırakabilirsiniz. Her yorum beni mutlu ediyor.

Hoşça kalın, mutlu kalın :)

Bir de şunlara göz atsanıza :)

0 yorum